Jump to content
Sign in to follow this  
Muromets

АгрессивнаяКора

Recommended Posts

Всем йоу, Муромец в здании.Пойду за кор, с ником Табуретка, а может другой прикольный ник) Все кто хочет насолить Муромцу - жду в соперниках, все кому приятно играть со мной - жду за Кор

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...