Jump to content

Recommended Posts

https://discord.gg/JypM2EVez

Всем привет. Приглашаю желающих начать за булочек, а точнее создать КПшку из берсов и машинок, что бы попробовать переехать акров и кор. 
Всем участникам будет раздаваться шоп) 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Здравствуйте. Хотел уточнить по поводу ваших услуг некоторые моменты. Отпишите пожалуйста мне на gursorne@bk.ru или в телеграм https://t.me/boyko34 хочу это обсудить

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...